הלהקה כבר מוכנה

 

להקת הכלבים שלנו , בשם להקת האלסקים  נולדה ממש במקרה ,

מנהיג הלהקה ,זכר אלפא   , Obi-Wan Kenobi , כלב מגזע האסקי סיבירי היה מועמד להמתה בעמותת צער בעלי חיים , ואנחנו לו משפחה  רביעית בפחות משנה

הכלבה השנייה , העונה לשם :Halo  [היילו] , כשמה כן היא הילת אור בלהקה , גם היא מגזע האסקי סיבירי , ואנחנו לה משפחה  רביעית בגיל ארבעה וחצי חודשים  וגם היא נקבת אלפא ולאחר ש  Obi  קיבל אותה עזר כנגדו אפשר היה להתקדם בבניית הלהקה .

רגע לפני צרוף עוד חברים ללהקה ,עמדה השאלה איך אפשר להגשים את הכלבים? הרבה מעבר לפריקת אנרגיה ויציאות בוקר וערב לעשיית צרכים , בניית להקה מאוזנת ומעמדית  .  

אחרי חיפושים לא מבוטלים בין מאלפים ובתי ספר לאילוף, שלמה בן גיא -צ'יף האלסקים ,עבר הסמכת  switch trainer  , בבית הספר לשפת הכלבים – switch של רועי לוי-Roi levy  יחד  עם Ice [אייס]  ,זכר כלבה לברכה, הכלבה הפרטית של רועי .

בסוף קורס המאלפים , צורפה  Fuego Sai [פואגו סאי – חרב אש] חברה שלישית בלהקה , גם לה אנחנו משפחה  שלישית בגיל תשעה  חודשים בלבד .

אחרון צורף ללהקה Zorro [זורו ]  בגלל המסכה על העיניים , אחרי עשרות גורים שבדקנו התאמה . Zorro הינו הכלב הכי צעיר שצורף ללהקה , בגיל פחות משלושה חודשים ואנחנו עבורו משפחה  רביעית.

כפי שאתם נוכחים לקרוא , אנשים רבים חושקים בכלב רק בגלל שהוא יפה ולמעשה הם לא ממש יודעים לאן הם נכנסים ו/או איך להגשים אותו , במיוחד אם הוא כלב האסקי ,או אלסקנן מלאמוט ,וכאן יש לכם כבעלים המון עבודה סיזיפית ,שבסוף היא גם מתגמלת ומשתלמת ואין כאן קיצורי דרך 1

כך גם כלבי להקת האלסקים החליפו בעלים , יותר משלושה , בפרק זמן קצר והכי חשוב בהתפתחות הנפשית והבריאותית שלהם , גורים שהוצאו מוקדם מדי מהשגר  [קבוצת הגורים והכלבה ] והם לא הספיקו ללמוד להיות כלבים 

על פי המסורות האינדיאניות , הזאב מגלם את רוחו של הטבע , הוא המורה של האדם הראשון ושומר הקסמים , הזאב לימד את האדם לחיות בקבוצה.

באמצעות הזאבים בלהקה , נוכל לפתח מוח סקרן ויוצר ולעשות שימוש רב באינטואיציה שלנו.

כל כלבי הלהקה עברו שיקום על ידי ,שלמה בן גיא -צ'יף האלסקים והם מאולפים ומחכים לכם אוהבי ובעלי כלבים ילדים ונוער ומבוגרים.

אני מזמין אתכם ליצור עמנו קשר ולפגוש את Obi  ושאר חברי הלהקה ,לסדנת מנהיגות בנהיגת כלבים , הילדים והילדות נחשפים בסדנה לתכנים כמו סודות שלימד אותנו הזאב , בעזרת להקת האלסקים של המרכז, סדנת אילוף בסיסית ונהיגת כלבים , עבודה מול הכלב שלכם בבית , תקשורת בשפת הכלבים ועוד הרבה מעבר לזה .

כל התכנים בתוכנית הרב תהליכית הזאת , הינם כלים ללמד ילדים/ות אחריות לעצמם  ולקבוצה , תקשורת עם עצמם ועם אחרים, ללמד ילדים/ות לשתף פעולה משפר את התוצאות של כולם , ללמד ילדים/ות להיות חבר קודם כל של עצמם ,אחר כך של החבר וגם של הכלב ידידו הטוב של האדם , הכלב = כולו לב !

ובעיקר ללמד ילדים/ות שאנחנו חלק מהטבע ולא מעל הטבע , ולכבד ולהוקיר את מה שיש .

אם אתם הנכם הורים לילדים ורוצים להעניק לילדכם/תכן חוויה בלתי אמצעית ייחודית  ,אם אתם מורים ,מחנכים , רכזים חברתיים /או רכזי חוגים ,נשמח לשמוע מכם ,על הצרכים שלכם וליצור עבורכם סדנת מנהיגות בנהיגת כלבים משלכם !

אם אתם אוהבי כלבים , בעלי כלבים , ונתקלתם בבעיית התנהגות שרק הולכת וגודלת ומתעצמת ,אם הכלב שלכם דיי עושה מה שהוא רוצה ואתם רגע לפני להרים ידיים ולחשוב למסור אותו ,אנחנו כאן כדי לעזור, אם אתם זקוקים לאילוף בסיסי , אם אתם רוצים להגשים את כלבכם כמו להקת האלסקים שלנו , צרו קשר  דרך האתר ו/או לנייד 052-5282285 ונשמח לעזור !