באותו נושא

קטגוריות בלוג
תגובות אחרונות לבלוגים

  מרכז צ'יף העשבים תיירות חינוכית

  חברת מרכז צ'יף העשבים תיירות וטיילות חינוכית , פועלת למעלה תריסר שנים בתחום התיירות והטיילות החינוכית עם בתי ספר , חברות , מוסדות ואירגונים . החברה הוקמה ע"י שלמה בן גיא מתוך תחושת שליחות , כי התיירות החינוכית מפספסת את יעודה ומתמקדת יותר באטרקציות , ופחות באינטראקציה   עם חבלי ארץ והימצאות ושהייה  בטבע עצמו . "האזרחים של המחר" מכירים  פחות  מבעבר חבלי ארץ ומולדת !

  חברת מרכז צ'יף העשבים תיירות וטיילות חינוכית  מעודדת לינות שטח בין אם בחניוני לילה ברחבי הארץ  ובין במאהלים מוסדרים והיא דואגת לכל צרכי השהייה בשטח . בלילה אחרי א"ש לילה ו/או תצפית כוכבים , סביב המדורה והאש המאירה והמחממת , מעניקים סיום יום  אחר וחוויתי למשתתפים .

  גולת הכותרת של חברת מרכז צ'יף העשבים תיירות וטיילות חינוכית   היא איכות  ההדרכה ואיכות הדרכה עושה צוות צעיר ודינאמי , מורי דרך בעלי הכשרות תו תקן של משרד החינוך ו/או רכזי הדרכה בעצמם . את צוות   ההדרכה האיכותי מגייס שלמה בן גיא  , הבעלים והמנכ"ל בעצמו  ובנוסף להכשרות יעודות שמקיימת החברה למדריכיה  במהלך השנה . כל אילו מעניקים ערך מוסף לבוחרים לטייל עם מרכז צ'יף העשבים תיירות וטיילות חינוכית וחוויה מעצימה ואחרת  .

  לבד מתחום התיירות החינוכית , חברת מרכז צ'יף העשבים תיירות וטיילות חינוכית  עוסקת גם בלמידה אתגרית חווייתית  במסגרת ימי שיא , גיבוש והעצמה  , או תוך כדי השהייה בשטח  במסגרת פארקי חבלים ארעיים , תחנות פעילות קבוצתי המשלבות אתגר והרפתקה  ,פעילויות חקר ועבודה עצמית , מעצימות את הפרט ומחזקות את התלכיד הקבוצתי .

  ,תשכחו מכל מה שהכרתם עד היום בטיולים החד יומיים והרב יומיים , ו/או לפעילויות חוץ בית ספריות  בטבע בכלל , הילד/ה שיוצאים לטיול אחד או יותר המהלך השנה צריכים לחוות חווית WOW , לא פחות ! לתת להם Boost  ולא רק שישפכו עליהם ידע !

  כך פעלנו עוד לפני "משבר הקורונה" רמת הידיעות של המדריך לא אומרת כלום על חווית הטיול של הילד/ה.

  כל יציאה אל הטבע לנו כמתווכי החוץ בטבע היא ליצור היא הזדמנות לעודד את הרצון והסקרנות לחקר,לא יהיה לנו מקצה שיפורים ,ו/או הזדמנות נוספת !

  בנינו ופיתחנו מודל רב תהליכי ,לפעילות חוץ בית ספרית הנקרא: "ימי יער" ,לשהייה בחוץ בטבע ,עם מגוון פעילויות בחוץ המתמודדות עם השובע וסף הרצון הנמוך , אצל חלק מהילדים ,לפעילויות  המחזקות את שיתוף פעולה הרצון הקולקטיבי להצליח יחד.

  המודל נוסה בהצלחה יתירה אצל חלק מבתי הספר שאנו מדריכים , על אף שכל בית ספר בחר באופי מעט שונה לימי היער שלו  וזה בסוף כל היופי !

  אנו מזמינים אתכם ליצור קשר דרך האתר  ו/או להתקשר 052-5282285 ,נשמח ללמוד את הצרכים שלכם ולהתאים לכם טיול ,יום יער ,יום גיבוש והעצמה שכבתי/כיתתי/בית ספרי /אירועי פתיחה וסיום שנה ו/או פעילות שתענה לדרישתכם.