מרכז צ'יף העשבים-תיירות וטיילות חינוכית

חברת מרכז צ'יף העשבים  פועלת למעלה מעשור בתחום התיירות והטיילות החינוכית עם בתי ספר , חברות , מוסדות ואירגונים . החברה הוקמה ע"י שלמה בן גיא מתוך תחושת שליחות , כי התיירות החינוכית מפספסת את יעודה ומתמקדת יותר באטרקציות , ופחות באינטראקציה   עם חבלי ארץ והימצאות ושהייה  בטבע עצמו . "האזרחים של המחר" מכירים  פחות  מבעבר חבלי ארץ ומולדת !

 

חברת מרכז צ'יף העשבים מעודדת לינות שטח בין אם בחניוני לילה ברחבי הארץ  ובין במאהלים מוסדרים והיא דואגת לכל צרכי השהייה בשטח . בלילה אחרי א"ש לילה ו/או תצפית כוכבים , סביב המדורה והאש המאירה והמחממת , מעניקים סיום יום  אחר וחוויתי למשתתפים .

גולת הכותרת של חברת מרכז צ'יף העשבים  היא איכות  ההדרכה ואיכות הדרכה עושה צוות צעיר ודינאמי , מורי דרך בעלי הכשרות תו תקן של משרד החינוך ו/או רכזי הדרכה בעצמם . את צוות   ההדרכה האיכותי מגייס שלמה בן גיא  , הבעלים והמנכ"ל בעצמו  ובנוסף להכשרות יעודות שמקיימת החברה למדריכיה  במהלך השנה . כל אילו מעניקים ערך מוסף לבוחרים לטייל עם מרכז  צ'יף העשבים וחוויה מעצימה ואחרת  .

לבד מתחום התיירות החינוכית , חברת מרכז צ'יף העשבים עוסקת גם בלמידה אתגרית חווייתית  במסגרת ימי שיא , גיבוש והעצמה  , או תוך כדי השהייה בשטח  במסגרת פארקי חבלים ארעיים , תחנות פעילות קבוצתי המשלבות אתגר והרפתקה  ,פעילויות חקר ועבודה עצמית , מעצימות את הפרט ומחזקות את התלכיד הקבוצתי .

תשכחו מכל מה שהכרתם עד היום בטיולים החד יומיים והרב יומיים , ו/או לפעילויות חוץ בית ספריות  בטבע בכלל , הילד/ה שיוצאים לטיול אחד או יותר המהלך השנה צריכים לחוות חווית WOW , לא פחות ! לתת להם Boost  ולא רק שישפכו עליהם ידע !

כך פעלנו עוד לפני "משבר הקורונה" רמת הידיעות של המדריך לא אומרת כלום על חווית הטיול של הילד/ה.

כל יציאה אל הטבע לנו כמתווכי החוץ בטבע היא ליצור היא הזדמנות לעודד את הרצון והסקרנות לחקר,לא יהיה לנו מקצה שיפורים ,ו/או הזדמנות נוספת !

בנינו ופיתחנו מודל רב תהליכי ,לפעילות חוץ בית ספרית הנקרא: "ימי יער" ,לשהייה בחוץ בטבע ,עם מגוון פעילויות בחוץ המתמודדות עם השובע וסף הרצון הנמוך , אצל חלק מהילדים ,לפעילויות  המחזקות את שיתוף פעולה הרצון הקולקטיבי להצליח יחד.

המודל נוסה בהצלחה יתירה אצל חלק מבתי הספר שאנו מדריכים , על אף שכל בית ספר בחר באופי מעט שונה לימי היער שלו  וזה בסוף כל היופי !

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר דרך האתר  ו/או להתקשר 052-5282285 ,נשמח ללמוד את הצרכים שלכם ולהתאים לכם טיול ו/או פעילות שתענה לדרישתכם

שלמה  יוצר ומנחה תכניות לימוד  והעשרה בבתי הספר, והוא המייסד והמקים  של חוגי "שומרי היער והסביבה "ברחבי הארץ

כחלק מראייה  ותפיסה כוללת של שלמה בן גיא  ומרכז צ'יף העשבים חוויה אינדיאנית בטבע הישראלי   נוספו  לפעילויות המרכז :  "צ'יף האלסקים" , סדנאות מנהיגות בנהיגת כלבים לשיפור הביטחון העצמי  והמנהיגות  , אצל ילדים נוער ומבוגרים בעזרת "להקת האלסקים" , להקת הכלבים של המרכז .

זאת ועוד בעזרת חברים עיוורים ורואים של המרכז , מתגבשת בימים אילו פעילות נוספת תחת השם :   "דרך העין טיולי שטח לעיוורים" ,במטרה להפגיש גם את העיוורים עם השטח  ולא רק דרך רכיבת אופניים , אלא גם טיולים רגליים ורכבות כלבים  ועוד…יש למה לצפות  !